Spokojení zákazníci

Podívejte se, jaké fotky nám zaslali naši zákazníci a jaké jsou jejich recenze.

 

" Kamínkování mě velice chytlo a nepřestává mě bavit. Když přijdu domů z práce tak je právě malování mým koníčkem. Nejvíc jsem pak ráda, když nějaký kamínek pošlu do světa a vidím ho pak na Facebooku ve skupině, že ho někdo našel. Potřeby a bílé kamínky od fbkaminky.cz jsou super, kamínky jsou čisté a oválné, takže se na ně parádně kreslí. "

 - Monika N., Pardubice

4_a20b3f8c959849af8b42cda8798d5955Summer Days Story Stones

 

" Kamínky od fbkaminky.cz jsou vážně skvost. Myslím, že takový kámen najít u nás v přírodě není zrovna obvyklé. Naprosto dobře se na ně čmárá a jsou hezky výrazné. Také přišly v takové ne moc velké ani ne moc malé krabičce s milým vzkazem. Až domaluji posledních 7 co mám ještě nepomalovaných, takže až dojdou, nejspíš objednám znova. "

Markéta F., Kladno

6900f48ed437cc6fde93e54d0a0ffde2

 

" S dětmi jsem před nedávnem objevila toto "kamínkování" a musím uznat, že jak mě, tak moje děti to opravdu velice chytlo a baví nás to. Jsem ráda, že chvilku položí mobil a věnují se také nějakému koníčku a jsem ráda, že malujeme všichni spolu. Na fbkaminky.cz jsem nakoupila několik bílých kamínků a set barev, ty nám přišly v takové krabičce, nemůžu si to vynachválit. "

- Týnuš S., Velemín

201696145800

 

" Jednou za mnou přišla moje osmiletá dcerka že našla pomalovaný kamínek a ukázala mi ho. V životě jsem nic podobného neviděl, byl hezký. Když jsem ho otočil, viděl jsem tam PSČ a název FB skupiny, tak jsem se na to podíval. Nevěřil jsem svým očím, že tolik lidí začalo úplně nový trend. Tak jsme druhý den s mojí dcerkou Terezkou vyrazili k řece, kde jsme našli několik oblázků a s dcerkou jsme je pomalovali a poslali po České republice. Uběhl nějaký čas a na internetu jsem narazil na jeden obchod, který nabízel čistě bílé kamínky. Ukázal jsem to Terezce a té se strašně moc líbily, byla z nich unešená. Několik jsme jich tedy koupili, přišly nám V takovém hezkém boxíku. Výsledek je takový. "

2dd25e9423a7d70ad4164d7d9042daf6

 

- Jarda a Terezka K., Roudnice nad Labem

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení