Spokojení zákazníci

Podívejte se, jaké fotky nám zaslali naši zákazníci a jaké jsou jejich recenze.

 

" Kamínkování mě velice chytlo a nepřestává mě bavit. Když přijdu domů z práce tak je právě malování mým koníčkem. Nejvíc jsem pak ráda, když nějaký kamínek pošlu do světa a vidím ho pak na Facebooku ve skupině, že ho někdo našel. Potřeby a bílé kamínky od fbkaminky.cz jsou super, kamínky jsou čisté a oválné, takže se na ně parádně kreslí. "

 - Monika N., Pardubice

4_a20b3f8c959849af8b42cda8798d5955Summer Days Story Stones

 

" Kamínky od fbkaminky.cz jsou vážně skvost. Myslím, že takový kámen najít u nás v přírodě není zrovna obvyklé. Naprosto dobře se na ně čmárá a jsou hezky výrazné. Také přišly v takové ne moc velké ani ne moc malé krabičce s milým vzkazem. Až domaluji posledních 7 co mám ještě nepomalovaných, takže až dojdou, nejspíš objednám znova. "

Markéta F., Kladno

6900f48ed437cc6fde93e54d0a0ffde2

 

" S dětmi jsem před nedávnem objevila toto "kamínkování" a musím uznat, že jak mě, tak moje děti to opravdu velice chytlo a baví nás to. Jsem ráda, že chvilku položí mobil a věnují se také nějakému koníčku a jsem ráda, že malujeme všichni spolu. Na fbkaminky.cz jsem nakoupila několik bílých kamínků a set barev, ty nám přišly v takové krabičce, nemůžu si to vynachválit. "

- Týnuš S., Velemín

201696145800

 

" Jednou za mnou přišla moje osmiletá dcerka že našla pomalovaný kamínek a ukázala mi ho. V životě jsem nic podobného neviděl, byl hezký. Když jsem ho otočil, viděl jsem tam PSČ a název FB skupiny, tak jsem se na to podíval. Nevěřil jsem svým očím, že tolik lidí začalo úplně nový trend. Tak jsme druhý den s mojí dcerkou Terezkou vyrazili k řece, kde jsme našli několik oblázků a s dcerkou jsme je pomalovali a poslali po České republice. Uběhl nějaký čas a na internetu jsem narazil na jeden obchod, který nabízel čistě bílé kamínky. Ukázal jsem to Terezce a té se strašně moc líbily, byla z nich unešená. Několik jsme jich tedy koupili, přišly nám V takovém hezkém boxíku. Výsledek je takový. "

2dd25e9423a7d70ad4164d7d9042daf6

 

- Jarda a Terezka K., Roudnice nad Labem

 

Zpět do obchodu