Co je kamínkování?

Slyšíte o kamínkování poprvé?

Tento nový, kreativní hobby trend se k nám začal nejvíce dostávat v roce 2019, avšak v roce 2020 se stal daleko více populárním. Lidé začali nacházet více namalovaných kamínků, lidé se začali zajímat o to kdo je kreslí a jaký je vlastně jejich účel. Pomohli tomu také facebookové skupiny, kde se od počátku začalo sdružovat veliké množství fanoušků. Jednou takovou skupinou je skupina Kamínky (official). K naší skupině na facebooku se můžete přihlásit zde.

 

il_570xN.1866229334_oc7z

 

Možná í díky koronaviru se tento trend začal daleko víc rozšiřovat do povědomí ostatních. Aby ne - tento trend má svoje kouzlo. Ve fantazii se meze nekladou, je tedy na vás, co na kamínek namalujete. Aby to celé dávalo smysl, tak je potřeba kamínek nadepsat PSČ dotyčným autorem, který jej namaloval. To k tomu, aby mohl svůj kamínek sledovat, kde všude byl a kde cestoval. To vše prostřednictvím facebookových skupin, kde pak lze snadno najít, kde daný kamínek byl. Jak na to se dozvíte zde.

 

IMG_2226

 

Ne vždy se ale podaří kamínek vystopovat a vyhledat ve skupinách na Facebooku. A to z toho důvodu, že namalované kamínky nacházejí lidé, kteří o tomto hobby trendu třeba ani neslyšeli. Možná jste to do teď ani vy netušili, proč sem tam najdete namalovaný kamínek. Po tomto článku se můžete chopit štětce, akrylových barev nebo kamínků a začít nechat pracovat vaši fantazii a šikovnost a poté se pochlubit ve skupině na Facebooku.

Záznamy nebyly nalezeny...